"Rasim Köroğlu" 1.Yıl Anma Etkinliği, Teşekkür - Şair Rasim Köroğlu - Resmi Websitesi

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

"Rasim Köroğlu" 1.Yıl Anma Etkinliği, Teşekkür

1.Yıl Anma Etkinliği
Davetiye
"Rasim Köroğlu" 1.Yıl Anma Etkinliği

21.11.2015. "Rasim Köroğlu" 1.Yıl Anma Etkinliğini Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdik. 

Çok duygulu ve başarılı bir anma etkinliği oldu. Etkinliğe katılarak bizleri mutlu eden Vali yardımcımız Sn.Ömer Faruk Günay, Tepebaşı Belediye Başkanımız Sn.Ahmet Ataç'a, Eskişehir milletvekili Sn.Utku Çakırözer'e, ülkemizin yetiştirdiği önemli şairlerden olan Sn.Cemal Safi'ye teşekkür ediyoruz.

Programın sunumunu başarıyla gerçekleştiren Sn.Mustafa Ceylan'a, Ayrıca Eskişehir Şairler Derneği Başkanı Sn.İbrahim Sağır'a, güzel atışmalarından ötürü üstadlar Sn.Hüseyin Sümmanoğlu ve Sn.Aşık Cemal Divani'ye, konuşmaları ile programa katkıda bulunan Sn.Halil Buttanrı'ya, Sn.Tamila Aliyeva'ya, Sn.Muharrem Kubat'a, SnMehmet Ali Kalkan'a, Sn.Sabit Ince'ye, Sn.Harun Yigit'e, Sn.Ragıp Karcı'ya, Sn.Lütfü Kılıç'a, Sn.Halil Gürkan'a, Sn.Muammer Öztay'a, Sn.Fikret Görgün'e, Sn.Mehmet Nizamoğlu'na, Sn.Şerife Gündoğdu'ya, Sn.İsmail Gül'e, Sn.İbrahim Kahraman'a, SnAli Galip Karakan'a, Sn.Hilmi Can'a, Sn.Aysel Al'a, Bağlamaları ile güzel anlar yaşatan Sn.Muharrem Atabay ve Sn.Barış Gürkan'a, Ankara'dan gelerek programa katılan Rasim Köroğlu'nun da mezun olduğu Öğretmen Okulundan mezun sınıf arkadaşlarına, tüm etkinlik boyunca kamerası ile kayıt yaparak bu etkinliği ölümsüzleştiren Sn.Mehmet Sökmen'e, Fotoğraflar için Sn.Ali Vafi'ye ve burada adını sayamadığımız tüm katılımcılara Rasim Köroğlu'nun ailesi adına çok teşekkür ederiz.
 
Yandex.Metrica
İçeriğe dön | Ana menüye dön