Sitemizi Değerlendirin - Şair Rasim Köroğlu - Resmi Websitesi

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Sitemizi Değerlendirin

Site Hakkında
 
Siteyi Değerlendirerek Bize Katkıda Bulunabilirsiniz
6 yorumlar
Ortalama Oy: 5.0/5

 
İlyas Aras
2015-02-22 21:44:07
Avdan Orta Okulunda okurken , 1966-1967-1968 yıllarında her hafta Cumartesi öğlenden sonra veya Pazar günleri ortaokulun önünden köprübaşı mahallesinde porsuk üzerinde bulunan köprüye kadar birer cep ayçekirdeği ile ben.rahmetli Rasim.Hilmi Aykanat,Nejdet Bozkurt,Hüseyin Baycin.Neşet Köroğlu,Rasim Işık,İbrahim Negiz ve diğer arkadaşlar ile çarşıdan yavaş yavaş orta okul-köprü arasında bir terapi gibi yaptığımız yürüyüşleri ve bu yürüyüşlerde gelecek ile yaptığımız planları hep konuşurduk,Bu bizim için vaz geçilmez bir alışkanlıktı.Bunu paylaşmak istedim. SEVGİLİ RASİM İLE AYNI İLK OKUL VE ORTA OKUL DA BERABER OKUDUK.ALLAH RAHMET EYLESİN YATTIĞI YER NUR OLSUN.
GÖNÜL BİCER
2015-01-19 21:42:18
Değerli ögretmen, usta şair, güzel insan, canım ağabeyim...Abimi anlatmak için daha pek çok güzel sıfat var.Herşeyi ile hepimize kendini özletiyorken bu site vasıtasıyla bir nebze olsun gönüllerimiz rahatladı.O'nu dostlarından dinlemek, şiirlerini bir arada görebilmek, beni çok mutlu etti.Fotoğraflara bakarken bir kez daha yaşamına ne çok şey sığdırdığına şahit oldum.Bir kez daha gurur duydum.Bu duyguları bizlere yaşatan bu siteyi kuran Erkan ERGEN'e minnettarım.Bu site abimin ışığıyla aydınlamamış herkese onu tanıtacak ve ışık vericek. EMEK ve YÜREĞİNE sağlık ERKAN ERGEN
Halil Gürkan
2015-01-12 18:11:30
Böyle bir sitenin oluşturulması çok önemliydi. Çok iyi bir çalışma olacağına inanıyorum. İncelediğim kadarıyla çok güzel. Ben her zaman olduğu gibi Rasim KÖROĞLU adına yapılacak her işte gücüm yettiğince yanınızdayım. Kolaylıklar diliyorum.
Mustafa Ceylan
2015-01-12 08:48:29
Mükemmel bir çalışma olacak inşallah. Çok teşekkürler... Üstadımıza yakışan...
şahin güneş
2015-01-12 06:50:29
Emeği geçen herkesi tebrik ederiz.Şair ve Yazarlar etkinliklerinde tanışmıştık,Özdemir Taşan,Mumün Uluç ,Tuncay Yıldırıcı ve Rahmetlik dostum Şair Fuat ZORLU Ağabey ile mükemmel sohbetlerimizi hala hatıralarımızda yadediyorum.Mekanı Cennet olsun. Ailesine ve yakınlarına da sabırlar niyaz ediyorum.Nevşehir .
Emre Köroğlu
2015-01-12 00:21:40
Babam Rasim Köroğlu'nun anısının yaşatılması ve yüceltilmesi için çok önemli katkılar sağlayacağına inandığım bu internet sitesinin hazırlanmasındaki yoğun emeğinden dolayı eniştem Erkan Ergen'e buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim. Benim de bizzat şahit olduğum ustaca bir titizlik ve araştırmayla hazırlanan bu internet sitesi sayesinde babamın şiirlerini, çalışmalarını, fotoğraflarını, o fotoğraflardaki güzel anıları, radyo programlarıyla ve video içeriğiyle babamın çok özlediğimiz sesini bir arada bulma şansını yakalıyabileceğiz. Ayrıca değerli dostlarıyla bir araya gelebileceğiz ki onların katkılarıyla sitenin ve içerdiği arşivin günden güne gelişeceğine, zenginleşeceğine inancım sonsuz.
 
 
Yandex.Metrica
İçeriğe dön | Ana menüye dön