Sitenin Geçmişi - Şair Rasim Köroğlu - Resmi Websitesi

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Sitenin Geçmişi

Site Hakkında
 
Kayınpederim Rasim Köroğlu'nun ilk websitesini de ben hazırlamış ve 11.11.2003 tarihinde www.rasimkoroglu.net domaini altında yayına koymuştum. Bu sitede de benzer ancak o döneme göre güncel denebilecek bir içerik mevcuttu ve tabi o dönemde kullanılabilecek yazılımlar da sınırlıydı. 
Tüm bunlara rağmen, Kayınpderim Rasim Köroğlu ile beraber günlerce çalışmış ve ilk websitesini yayına sokabilmiştik. 

Eski Websiteleri
Yukarıdaki resim off-line çalıştırdığım ilk websitesinin bir görüntüsüdür. Fotoğrafın solunda dikey bir menü de vardı ama şu an bir "Java" uyarısı nedeniyle görüntülenemiyor.
27.Kasım.2005 saat 17:14'te son güncellemesini yaptıktan sonra, yepyeni bir site hazırladım ve 2009 yılına kadar da bu websitesi ile yayındaydık. 

Sağdaki fotoğraf da bu sitenin anasayfasından bir görüntüdür.

Eski Websiteleri
Bugüne gelindiğinde, "Rasim Köroğlu" hakkında 2003 yılında başlayan internet paylaşımlarımız sitenin ikinci versiyonunun devamı hatta kopyası şeklinde ve sadece bir-iki fotoğraf ekleyerek devam edegelmiştir. 
Vefatından hemen önce ona yeni ve daha aktif bir site yapmak konusunda söz vermiştim ve bir süredir bu sözümü yerine getirmek için çalışıyorum. Güncel bilgileri sunabilmek ve biraz interaktif olabilmek adına çalışmalarım devam ediyor ve sizlerin de desteğiyle bu siteyi Rasim Köroğlu ve onun şiiri ile ilgili bir "Arşiv" haline getirmek, şiirseverlere ve dostlara sunmak istiyoruz. 

Bunu en iyi şekilde başarabilmek için dostlarının ve şair arkadaşlarının yaşadığı dönemde gösterdiği destek ve özeni bu site için de göstermesini diliyor, arşiv özelllikli bir site oluşturabilmek için elinizde mevcut olan yazı, makale, şiir, fotoğraf gibi dökümanları bu sitenin "dosya iletişim" kanalı aracılığıyla bana ulaştırmanızı rica ediyoruz.
 
Tüm "Rasim Köroğlu" dostlarına şimdiden teşekkür eder, ailesi adına sevgi ve saygılarımı sunarım.
Dr.Erkan Ergen 

 
 
Yandex.Metrica
İçeriğe dön | Ana menüye dön